Niran Ünsal: Gençlik cahiliye dönemidir!

64c4cf6486b24a6a44feaf25.jpg

Niran Ünsal, geçtiğimiz gece Florya'da bir mekanda müzikseverlerle buluştu. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, “Yaklaşık iki aydır Bodrum’da tatildeydim. İstanbul’da sahne alacağım için döndüm. 32 senelik meslek hayatımda ilk kez sahneye çıktım. Hiç böyle uzun tatil yapmamıştım. Hem ben hem de ailem bu duruma çok sevindi” dedi.

"EBRU GÜNDEŞ, KENAN DOĞULU, YILDIZ TİLBE..."

“Meslekte uzun yıllardır çalışıyorsunuz. Sanatçı dostlarınızın seslendirdiği, sizin şarkılardan oluşan bir ‘Best Of’ albümü gelir mi ?” sorusuna Niran Ünsal, “Öyle bir proje niyetim var. Hem genç nesil hem de eski sanatçı dostlarımın okumasını çok istiyorum. Şimdi uzun uzun isim vermek istemiyorum. Ebru Gündeş, Yıldız Tilbe, Özcan Deniz ve Kenan Doğulu’nun şarkılarımı seslendirmesini çok isterim. Hepsi birbirinden güçlü ses” yanıtını verdi.
64c4cf6986b24a6a44feaf29.jpg


"O DÖNEMLERDE ÇOK SAÇMA ŞEYLER YAPILABİLİR"

Ünlü şarkıcı, 'sahne sırası' tartışması yaşayan popçu Mustafa Sandal ile rapçi Uzi hakkında, "Herkes büyüğüne saygılı olmalı. Özellikle yeni jenerasyona tavsiyemdir, kendinden daha önce sektöre girmiş ve rüştünü ispatlamış birine bir parça da olsa saygı göstermeliler. Ben gençleri maruz görüyorum. Gençlik cahiliye dönemidir. Çok saçma şeyler yapılabilir o dönemlerde. Yaş ilerledikçe daha toleranslı, daha dikkatli olmaya çalışırsın. Büyüklerimize saygıda kusur etmeyelim ki sevgi görebilelim” açıklamasını yaptı.
64c4cf7186b24a6a44feaf2c.jpg


'Mustafa Sandal'a da bunu diyemezsin!'
Hülya Avşar'dan Mustafa Sandal'a destek: Yeni jenerasyon haddini bilmeli!
 
Üst Alt