Nevşehir'deki Kronik Sorunlar Çözülecek Mi?

Forum Tanrısı

Administrator
Yönetici
MHP Nevşehir Belediye Başkan Aday Adayı Adnan Doğu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü vesilesiyle Nevşehir'de faaliyet yürüten basın mensupları ile bir araya geldi. CT HABER ÖZEL - Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanlığı görevinden istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Aday Adaylığına başvuran Adnan Doğu, programda basının sorularını da yanıtladı. Doğu, CT Haber Muhabiri Ufuk Şimşek'in "Belediye Başkanı olmanız durumunda; Nevşehir'deki kronik sorunlar ile ilgili ne gibi projeleriniz var, bu sorunları çözecek misiniz? Bilindiği üzere Nevşehir'de çevre yolu, otopark, kentsel dönüşüm, trafik gibi sorunlar var. Belediye Başkanı olmanız durumunda bu sorunlarla ilgili ne gibi projeler üreteceksiniz?" sorusuna yanıt verdi. MHP Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç'ın Milliyetçi Hareket Genel Başkan Yardımıcısı olması hasebiyle partilerinin Nevşehir'de güçlü bir konumda olduğunu vurgulayan Doğu, sorunları çözme sözü verdi. MHP Nevşehir Belediye Başkan Aday Adayı Adnan Doğu, "Ben bir esnafım, Nevşehir'in sorunlarını biliyorum. Sorunları çözeceğiz. Esnaf sözü veriyorum" diyerek Belediye Başkanı olması durumunda Nevşehir'deki sorunları birer birer çözeceğine dair söz verdi.