Kızıl Goncalar Beste Özdemir Alkanlı Kimdir? Hazal Türesan Kimdir? Kaç Yaşında?

Forum Tanrısı

Administrator
Yönetici
Kızıl Goncalar Beste Özdemir Alkanlı Kimdir? Hazal Türesan Kimdir? Kaç Yaşında? Türkiye’nin en büyük özel kanallarından birisi olan Fox TV’de yayınlanan ve reytinglerde üst sıralara tırmanan Kızıl Goncalar dizişi bir kez daha gündem oldu. 18 Aralık 2023 tarihinde start alan ve 2 bölümü yayınlanan dizisinin son bölümü RTÜK kararı ile kaldırıldı ve dizi yerine AFAD’ın deprem belgeseli yayınlandı. Kızıl Goncalar’ın hayranları ise merakla bunun nedenini araştırmaya başladı. Seküler ve muhafazakâr hayatların anlatıldığı Kızıl Goncalar dizisinin üçüncü bölümü, RTÜK'ün “toplumun milli ve manevi değerlerine aykırılıklar” bulunduğu gerekçesiyle iki kez program durdurma cezası vermesi nedeniyle yayınlanmadı. Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise henüz netlik kazanmadı. Dizi bu nedenle gündeme gelirken, oyuncu kadrosu da merak konusu oldu. KIZIL GONCALAR DİZİSİ KONUSU NE?"Kızıl Goncalar", Gold Film yapımı olan ve ilk gösterimini 18 Aralık 2023'te gerçekleştiren bir Türk televizyon dizisidir. Yönetmen koltuğunda Ömür Atay ve Özgür Sevimli oturuyor. Dizinin senaryosu, Şükrü Necati Şahin tarafından yazılmıştır ve dram türünde yer alıyor. Özgü Namal ve Özcan Deniz, dizide başrolleri paylaşmaktadırlar. Bu dizi, hem güçlü hikayesi hem de başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Hazal Türesan Kimdir?Hazal Türesan, 20 Temmuz 1985'te Ankara'da doğmuş bir Türk sinema ve televizyon oyuncusudur. Eğitim hayatının büyük bir kısmını Ankara'da geçiren Türesan, ilk, orta ve lise eğitimini burada tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi'nde tiyatro eğitimi aldı. 2008 yılında televizyon dünyasına adım atan Türesan, "Unutma Beni" dizisinde "Azra" karakteriyle tanındı. 2011 yılında Devrim Yakut ile birlikte "Yeniden Başla" dizisinde rol alarak kariyerine devam etti. Daha sonrasında ise "Kara Para Aşk" dizisinde Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün ve Erkan Can gibi isimlerle başrolleri paylaştı. Bu projeler, Türesan'ın oyunculuk kariyerinde önemli adımlar olarak kabul edilmekte ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından beğeniyle takip edilmektedir. Kaynak: Haber Merkezi