Kaan Tangöze-Bekledi Dedi Gitti Şarkı Sözleri

Forum Tanrısı

Administrator
Yönetici
KAAN TANGÖZE-BEKLE DEDİ GİTTİ ŞARKI SÖZLERİ…Bekle dedi gitti ben beklemedim, o da gelmedi, yaÖlüm gibi bi' şey oldu ama ama ama, kimse ölmediAşk ateşi yanar yanar söner mi?Gönül yarası bir gün geçer mi?Öyle sevdim içim dışım enerjiE dur bakalım, döner belkiBekle dedi gitti ben beklemedim, o da gelmedi, yaÖlüm gibi bi' şey oldu ama ama ama, kimse ölmediBekle dedi gitti ben beklemedim, o da gelmedi, yaÖlüm gibi bi' şey oldu ama ama ama, kimse ölmediEğer başını alıp kaçıp giderseOlur da bi' gün beni terk ederseHangi dağda ölürüm bilmem? bilinmezGitsin bakalım, kolaysa öyleBekle dedi gitti ben beklemedim, o da gelmedi, yaÖlüm gibi bi' şey oldu ama ama ama, kimse ölmediBekle dedi gitti ben beklemedim, o da gelmedi, yaÖlüm gibi bi' şey oldu ama ama ama, kimse ölmediAh bebeğim, beni ne çok severdiRuh ikizim, canım derdiE ne oldu şimdi, bu aşk böyle biter mi?E dur bakalım, döner belkiBekle dedi gitti ben beklemedim, o da gelmedi, yaÖlüm gibi bi' şey oldu ama ama ama, kimse ölmediBekle dedi gitti ben beklemedim, o da gelmedi, yaÖlüm gibi bi' şey oldu ama ama ama, kimse ölmediKimse ölmediÖlmedi, oooohBekle dedi gitti ben beklemedim, o da gelmedi, yaÖlüm gibi bi' şey oldu ama ama ama, kimse ölmedi