Cem Adrian-Bu Aşk Fazla Sana Şarkı Sözleri Neler?

Forum Tanrısı

Administrator
Yönetici
CEM ADRİAN-BU AŞK FAZLA SANA SÖZLERİDenize açıldım sevmeye, sevilmeyeAnladım sevmek gibisi yokYağmura soyundum yavaş yavaş, yağar diyeDamlalarda yüzmek gibisi yok [Ön Nakarat]Yokluğun varlığın birDünüm yok, yarınım sır [Nakarat]Nasıl inanırım sana?Bu yürek ağır banaSevgin öyle uzaklardaNefes alsan da yanımdaNasıl inanırım sana?Bu yürek ağır banaSevgin öyle uzaklardaNefes alsan da yanımdaBu aşk fazla sana [Bölüm]Denize açıldım sevmeye, sevilmeyeAnladım sevmek gibisi yokYağmura soyundum yavaş yavaş, yağar diyeDamlalarda yüzmek gibisi yok [Ön Nakarat]Yokluğun varlığın birDünüm yok, yarınım sır [Nakarat]Nasıl inanırım sana?Bu yürek ağır banaSevgin öyle uzaklardaNefes alsan da yanımdaNasıl inanırım sana?Bu yürek ağır banaSevgin öyle uzaklardaNefes alsan da yanımdaBu aşk fazla sana [Ön Nakarat]Yokluğun varlığın birDünüm yok, yarınım sır [Nakarat]Nasıl inanırım sana?Bu yürek ağır banaSevgin öyle uzaklardaNefes alsan da yanımdaNasıl inanırım sana?Bu yürek ağır banaSevgin öyle uzaklardaNefes alsan da yanımdaBu aşk fazla sanaBu aşk fazla sana